VIDEO/ Sensuale dhe provokuese në një klub në Ibiza, Ivana Knoll e “djeg” për 31-vjetorin e lindjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 16, 2023 | 10:02

VIDEO/ Sensuale dhe provokuese në një klub në Ibiza, Ivana Knoll e “djeg” për 31-vjetorin e lindjes

Ivana Knoll feston sot ditëlindjen e saj të 31-të.Collage Maker-16-Sep-2023-10-02-AM-6776

Tifozja e flaktë kroate e cila u bë e njohur gjatë Botërorit të Katarit, ka zbuluar se ka ditëlindjen përmes disa postimeve në rrjetin social, Instagram.

Ajo ka publikuar një video nga një klub në Ibiza, me një fustan në ngjyrë kafe duke festuar ditën e lindjes.(VIDEO)

Edhe pse tashmë 31-vjeçe, nuk mund ta mohojmë që Ivana është një yll i vërtetë dhe duket si një 20-vjeçare.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale teksa gjithmonë ka ndarë foto nga vendet në të cilat ndodhet.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"