VIDEO/ Seanca gjyqësore me Tiranën, Shehi del nga zyrat e Federatës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2023 | 21:31

VIDEO/ Seanca gjyqësore me Tiranën, Shehi del nga zyrat e Federatës

Oregs Shehi kishte sot seancën me Tiranën në Dhomën Kombëtare të Zgjidhjes së Konflikteve sa i përket kontratës me klubin bardheblu.

MixCollage-05-Dec-2023-02-00-PM-8024 (1)

Ai kërkoi që të lirohej nga kontrata me kryeqytetasit, me këta të fundit që theksojnë se nuk e kanë shkarkuar trajnerin durrsak, por vetëm pezullim.

“Panorama Sport” ka siguruar pamje kur Shehi del nga zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe largohet me makinën e tij, në pritje të vendimit, që me gjasa pritet të jetë që të lirohet nga kontrata me Tiranën.

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"