VIDEO/ Rike Roçi: Më ngacmoi një futbollist kampion bote me Francën, ja si e refuzova…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 12, 2024 | 23:23

VIDEO/ Rike Roçi: Më ngacmoi një futbollist kampion bote me Francën, ja si e refuzova…

Rike Roçi është një nga banoret e “Big Brother Vip Albania 3”. Në një bashkëbisedim me vajzat, ajo zbuloi se një futbollist i Francës e kishte ngacmuar, por që kjo e kishte refuzuar.

jhj

“Më ndalon një tip zeshkan, si tip algjeriani ose marokeni dhe më kap nga krahu dhe thotë: Ej my wife( ej gruaja ime)! E shoh unë dhe them ej ma largoni erdhën trupërojat dhe thonë lerë gocën se është për qejfin e vet. Nejse pas një jave mbaroj pushimet unë, ndez televizorin dhe shitja më e re e Lionit që ikën dhe luan tek Monako ishte ky djali. Në atë vit loz me Francën dhe bëhet kampion bote. Dhe unë thash, Rike ti je një budallaqe”, deklaroi ajo.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"