VIDEO/ Reja e ka injoruar vazhdimisht, “Mehmesi” shënon supergol në Angli dhe feston me… shqiponjë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2022 | 22:02

VIDEO/ Reja e ka injoruar vazhdimisht, “Mehmesi” shënon supergol në Angli dhe feston me… shqiponjë

Mesfushori shqiptar që luan për Ykombe Anis Memheti ka realizuar një supergol për ekipin e tij kundër Portsmuth.

f550be00-0ad2-4e1f-95bd-9632fe886547

Pasi shënoi golin, ai ka bërë menjëherë shqiponjën me duar, duke ua treguar edhe njeherë të gjithëve origjinën e tij, siç e ka treguar edhe me një postim në rrjetet sociale.

317998593_1829817287396422_3424006167998955218_n

Edhe pse është shumë i talentuar, ai nuk është ftuar asnjëherë nga trajneri Edi Reja për të qenë pjesë kombëtares shqiptare.

Për shkak të aftësive të tij si futbollist, ai është cilësuar si Mesi shqiptar nga tifozët të cilët e thërrasin Mehmesi .

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"