VIDEO/ Realizon supergola në stërvitje, Jasir Asani ironizon sërish trajnerin: Portieri duhet të humbasë kile…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2024 | 20:05

VIDEO/ Realizon supergola në stërvitje, Jasir Asani ironizon sërish trajnerin: Portieri duhet të humbasë kile…

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Jasir Asani ka qenë në qendër të vëmendjes pas deklaratës së trajnerit të Guangjusë se futbollisti ishte shëndoshur dhe se nuk mund të luante për aq kohë sa ai ishte në sol.WhatsApp Image 2024-05-17 at 15.02.26Asani iu përgjigj me foto nga palestra ku në pah dukeshin format e tij trupore. Por futbollisti nuk është mjaftuar me kaq teksa ka publikuar dy video në profilin e tij zyrtare.

Ai ka ndarë momente nga stërvitja e tij me skuadrën teksa realizon super gola. (VIDEO)

Në njërën prej tyre ai shkruan me ironi: Hahahahha, tani jemi në formë, por duhej t’i humbisnim ca kile edhe portierit.

Trajneri sulmon Asanin: Është mbipeshë, sa të jem unë nuk luan

E quajti të shëndoshë, Jasir Asani i përgjigjet trajnerit me një foto nga palestra! Ja si duket ylli i Kombëtares kuqezi

EKSKLUZIVE/ Trajneri e sulmoi për peshën, Jasir Asani: Rëndësi ka vetëm Europiani, ja pse nuk luaj në Kore!

PANORAMASPOT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"