VIDEO/ Raste të shumta, 2 gola dhe emocione të mëdha. Kastrioti dhe Apolonia ndajnë pikët në paqe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 6, 2023 | 15:23

VIDEO/ Raste të shumta, 2 gola dhe emocione të mëdha. Kastrioti dhe Apolonia ndajnë pikët në paqe

Kastrioti dhe Apolonia kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të të Kategorisë së Parë.

bandicam 2023-11-06 14-19-51-576

Krutanët kaluan në avantazh me Arapin në minutën e 3-të ndërsa në të 30-ën, fierakët rikthyen baraspeshën falë Trifonit. Pavarësisht tentativave të shumta në pjesën e dytë për të fituar ndeshjen, asnjëra prej skuadrave nuk ja doli.

KASTRIOTI 1-1 FLAMURTARI

3′ Arapi/ 30′ Trifoni

GOLI I TRIFONIT (VIDEO)

GOLI I ARAPIT (VIDEO)

FORMACIONET ZYRTARE

Kastrioti: Malaj, Neziri, Diamanti, Menizi, Arapi, Hodo, Kodra, Edo Dosseh, Da Silva, Saliaj, Zhivanaj.

Apolonia: Haziraj, Topi, Asllanaj, Yasin, Shanaj, Trifoni, Hebeja, Bejzade, Ndubuisi, Orelesi, Maksuti.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"