VIDEO/ Protagonist në Portugali, mbrojtësi i Kombëtares U-21 shënon gol me kokë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 11, 2024 | 11:09

VIDEO/ Protagonist në Portugali, mbrojtësi i Kombëtares U-21 shënon gol me kokë

Adrian Bajrami është bërë protagonist me ekipin e tij Benfika B, në ndeshjen që këta të fundit luajtën në transfertë përballë Belenenses.

bandicam 2024-05-11 11-05-51-916

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare U-21, shënoi golin e parë për skuadrën e tij.

Pas një krosimi nga goditja e këndit dhe devijimit të një lojtari, ai ia doli që ta dërgonte topin në rrjetë me kokë. (VIDEO)

Kujtojmë që 22-vjeçari mban shiritin e kapiteni te Benfika B.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"