VIDEO/ Presidentin e Lacios e zë gjumi në senatin italian, e zgjon ai i Napolit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2024 | 9:42

VIDEO/ Presidentin e Lacios e zë gjumi në senatin italian, e zgjon ai i Napolit

Një skenë qesharake ka ndodhur në senatin italian të zhvilluar ditën e djeshme.

bandicam 2024-05-23 09-35-03-028

Senati u mblodh për të diskutuar rreth çështjeve të Seria A dhe klubeve respektive, por me sa duket president i Lacios, Klaudio Lolito filloi të mërzitej. Ai është kapur nga kamerat duke e zënë gjumi, teksa në senat po diskutohej. Një pamje mjaft qesharake që po bën gjiron e rrjetit jo vetëm në Itali por në të gjithë Europën.

Më pas president i Napolit, De Laurentis bën “shpëtimtarin”, duke e zgjuar Loliton dhe parandaluar një poshtërim edhe më të madh.

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"