VIDEO/ Poston pa dashje të dashurën e zhveshur, legjenda që i dha titullin Kampion Bote Gjermanisë bëhet hit në rrjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 27, 2023 | 22:34

VIDEO/ Poston pa dashje të dashurën e zhveshur, legjenda që i dha titullin Kampion Bote Gjermanisë bëhet hit në rrjet

Andreas Brehme, ish-futbollisti i njohur gjerman, është kthyer përsëri në vëmendjen e publikut sot. Jo sepse data përkon me ndonjë nga arritjet e tij futbollistike, si goli që vendosi finalen e Botërorit 1990 duke i dhënë Kupën e Botës Gjermanisë, por sepse pa dashje ka publikuar në rrjet të zhveshur gruan e tij.

fdgdfdfgdfgg

Brehme u dërgon rregullisht fansave urime të personalizuara për ditëlindje, nëpërmjet portalit “Memmo.me”, me video që i regjistron dhe i dërgon automatikisht me ËhatsApp. Por një video e cila ka përfunduar sot në rrjetet sociale, e ka bërë atë një nga emrat më ët kërkuara.

Në atë video shfaqet Brehme duke bërë urimin e rastit dhe pastaj nuk fiku në kohë kamerën e celularit të cilin e kthen dhe aty shihet një grua gjysmë e zhveshur teksa futet në dhomë më shpejtësi. Ajo është e dashura e tij, Suzan Shefer.

Video ka pushtuar rrjetin dhe të dy janë kontaktuar nga gazeta “BILD” e cila ka zbuluar se e kanë marrë me shumë sportivitet ngjarjen. Vetë Suzan ka treguar se është një video e vjetër. “Kjo ishte verën e kaluar me pushime në liqenin Garda. Por çfarë ka? Kështu mund të më shihni duke u ndërruar edhe në plazh. Ose në sauna. Ne qeshim për këtë dhe unë ngacmoj Andin, ekspertin tim të mediave sociale”, tha ajo.

Me humor e ka përjetuar edhe legjenda e futbollit gjerman. “Tani e gjithë bota e di se çfarë gruaje të shkëlqyer kam! Nuk duhej të ndodhte, por mund të qesh me veten. Në të ardhmen do ta lë më mirë Suzanën të filmojë”, tha ia.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"