VIDEO/ Plas grushti në Kategorinë e Parë, lojtarët gjakosen në mes të ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 11, 2022 | 23:01

VIDEO/ Plas grushti në Kategorinë e Parë, lojtarët gjakosen në mes të ndeshjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sfidën e Kategorisë së Parë mes Burrelit dhe Korabit, ku lojtarët dhe pjesëtarët e stafeve u përleshën me njëri-tjetrin.

sad

Duket se situate agravoi pas një ndërhyrje të gabuar dhe të gjithë lojtarët u mblodhën duke bërë sherr në mes të fushës, ku disa prej tyre u gjakosën.

Më pas sfida vazhdoi normalisht, me takimin që u mbyll me rezultatin 1-1.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"