VIDEO/ Peshqiri i lë pak vend imagjinatës, Erjona Sulejmani i vë flakën rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 21, 2024 | 22:40

VIDEO/ Peshqiri i lë pak vend imagjinatës, Erjona Sulejmani i vë flakën rrjetit

Erjona Sulejmani shpeshherë tundon ndjekësit e saj të shumtë me foto dhe video provokuese. Dhe këtë radhë, bukuroshja shqiptare, padyshim që ka ndezur fantazinë e ndjekësve të saj me një postim të nxehtë.

erjona

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video të sajën ku mbulohej vetëm nga peshqiri, në poza provokuese.

SHIH VIDEON

sdffdsfsdfsdsfdsfdsfdsd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"