VIDEO/ Përqafime dhe fjalë të ëmbla, shikoni takimin emocionues mes dy legjendave të Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 23, 2022 | 15:12

VIDEO/ Përqafime dhe fjalë të ëmbla, shikoni takimin emocionues mes dy legjendave të Barcelonës

Dy legjendat e Barcelonës janë takuar në Katar. Samuel Eto ndodhet aty si president i Federatës së Futbollit të Kamerunit dhe Ronaldinjo për të përmbushur angazhimet si ambasador i FIFA-s.

8Përqafimi i ngrohtë dhe vështrimi i të dyve teksa shkëmbyen disa fjalë, tregon respektin e jashtëzakonshëm që kanë për njëri-tjetrin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"