VIDEO/ Parashuta me Partizanin befason Çiljetën në “Ferma VIP”: Shih Albani pilot!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2024 | 18:22

VIDEO/ Parashuta me Partizanin befason Çiljetën në “Ferma VIP”: Shih Albani pilot!

Një surprizë e veçante i është bërë Çiljeta Xhilagës sot në “Ferma Vip”. Një parashutë me stemën e Partizanit ka fluturuar mbi kokat e “fermerve” të fermës.

MixCollage-22-May-2024-06-18-PM-4929

Besohet se kjo parashutë ishte si një dhuratë nga bashkëshorti i saj Alban Hoxha, që në të njëjtën kohë është edhe një nga portierët e “demave të kuq”. Banorët e tjerë të fermës e kanë marrë në formë shakaje, ku nuk kanë munguar as batutat e tilla si: “Shih, Albani pilot!”

Ju rikujtojmë se Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga, ka kohë që janë në një lidhje publike midis tyre, teksa portieri i Partizanit, ka ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të dielën kundër Egnatias, në finalen e “Final 4”.


SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"