VIDEO/ Pamjet e ndeshjes së hokejit bëjnë xhiron e rrjetit, tifozja çon bluzën dhe tregon gjithçka

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2024 | 22:28

VIDEO/ Pamjet e ndeshjes së hokejit bëjnë xhiron e rrjetit, tifozja çon bluzën dhe tregon gjithçka

Ndeshja e play-off në kampionatin e hokejit në SHBA mes Edmonton Oilers dhe Dallas Stars ka marrë një vëmendje shumë më të madhe se sa mendohej dhe shkak është bërë jo loja e dy skuadrave, por një tifoze në tribunë.

MixCollage-02-Jun-2024-04-28-PM-4375

Në rrjetet sociale është shpërndarë me shpejtësi një video ku shihet kjo tifozë e Edmonton e cila plotësisht e ekzaltuar duke qeshur, çon bluzën e saj dhe u tregon të gjithëve gjoksin.

SHIH VIDEON

Videoja ka marrë qindra mijëra shikime duke u shpërndarë në rrjet e hequr vëmendjen nga ndeshja dhe rezultati i saj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"