VIDEO/ Pamjet e Mbape në një lokal bëjnë xhiron e rrjetit, francezi “hipnotizohet” nga një bukuroshe. Zbulohet identiteti i saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2024 | 16:35

VIDEO/ Pamjet e Mbape në një lokal bëjnë xhiron e rrjetit, francezi “hipnotizohet” nga një bukuroshe. Zbulohet identiteti i saj

Kilian Mbape ka nisur para kohe pushimet, pasi nuk ishte grumbulluar nga Luis Enrike për ndeshjen e fundit të kampionatit. Ndaj sulmuesi francez ka menduar që të kalojë këtë periudhë me familjarët dhe miqtë e tij.

asdsasadsdadsaasd

Një video e pushimeve të tij po bën xhiron e rrjetit, pasi tregon Mbape të mahnitur pas një bukurosheje që po kalonte para tij duke mbajtur një flamur francez në një lokal në Kanë. Mbape fillimisht nuk e vuri re atë, pasi po bisedonte me Dembele,  pro pastaj mimika e fytyrës la të kuptonte se sulmuesi francez u shtang nga vajza që kishte përpara.

Përdoruesit e internetit kanë gjetur me shpejtësi për kë bëhej fjalë dhe në rrjet është shpërndarë profili i bukuroshes Lea, e cila duket se është ajo që “hipnotizoi” Mbape në vidoen e mësipërme.

asdsadasdadsadsadsads asddsadasadsdasdasadsads fghgfhghfgfgfhhfg sdffdsdfsfsdfsdsfdfsd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"