VIDEO/ Ngjashmëria mes tyre është e jashtëzakonshme, sozia e Nejmarit bën lëmsh tifozët në stadium

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2022 | 21:51

VIDEO/ Ngjashmëria mes tyre është e jashtëzakonshme, sozia e Nejmarit bën lëmsh tifozët në stadium

Ndeshja e dytë e Brazilit kundër Zvicrës, përfundoi me fitoren e “seleçao” falë një goli të mrekullueshëm nga Kasemiro në minutën e 83′.

NEJMARPor vëmendjen e mori një tifoz i cili dukej si Nejmari. Prania e tij në stadiumin 974 në Doha krijoi konfuzion dhe zemërim tek tifozët.

Influenceri Eigon Oliver duket si vëllai i tij binjak.

Ai e ka imituar prej disa vitesh yllin e skuadrës braziliane, pasi ngjashmëria mes tyre është e jashtëzakonshme.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"