VIDEO/ Ngjarje tragjike! Goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, futbollisti ndërron jetë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 12, 2024 | 23:40

VIDEO/ Ngjarje tragjike! Goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, futbollisti ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indonezi.

GGGH

Një futbollist ka humbur jetën tragjikisht pasi u godit nga një rrufe teksa luante futboll. Bëhet fjalë për Septain Raharja, i cili po luante një ndeshje miqësore futbolli midis 2 FLO FC Bandung dhe FBI Subang.

Media vendase “PRFM News” pohoi se Raharja ishte ende duke marrë frymë pas incidentit dhe u dërgua me shpejtësi në spital, por ndërroi jetë më pas.

The freak incident was captured in a chilling video that has gone viral across social media (X/@githii)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"