VIDEO/ Ngec edhe Barcelona, skuadra e Ksavit nuk përfiton nga hapat false të Realit dhe Gironës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 3, 2024 | 23:07

VIDEO/ Ngec edhe Barcelona, skuadra e Ksavit nuk përfiton nga hapat false të Realit dhe Gironës

Barcelona e Ksavit nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në transfertë ndaj Atletikos së Bilbaos.  

dae442cd-1103-43c9-be19-14c49bd62449

Skuadra kuqeblu nuk arriti të përfitonte nga hapat fals të Realit të Madridit dhe Gironës, për të ngushtuar diferencën me kryesuesit. 

Pavarësisht përpjekjeve, as Atletiko Bilbao dhe as Barcelona nuk arritën të tundin rrjetën në këtë duel. Vlen të theksohet fakti se të dyja skuadrat shënjestrën nga 2 herë portat respektive.  

Barcelona penalty shout vs Athletic 67′
byu/50lipa insoccer

Por ajo që shqetëson më shumë është dëmtimi i Pedrit. Mesfushori i talentuar u detyrua të linte fushën mes lotëve në minutën e 45-të, teksa rrezikon shumë.  

RENDITJAAAA

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"