VIDEO/ Moti i keq në Korçë, dy futbollistë të Skënderbeut dhe Kukësit dërgohen me urgjencë në spital

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 12, 2024 | 0:00

VIDEO/ Moti i keq në Korçë, dy futbollistë të Skënderbeut dhe Kukësit dërgohen me urgjencë në spital

Moti i keq pushtoi Korçën gjatë ndeshjes Skënderbeu-Kukësi.

MixCollage-11-Feb-2024-07-49-PM-3831

Pas përfundimit të sfidës, dy futbollistë kanë kërkuar ndihmë mjekësore pasi nuk janë ndjerë mire.

Mësohet se Randi Dumfur i Skënderbeut dhe Kleandro Lleshi i Kukësit kanë pasur hipotermi (ulja e temperaturës trupore), por gjendja e tyre është e stabilizuar tashmë. Të dy futbollistët shkuan me urgjencë në spital për kontroll të imtësishëm.

LLAZI SARO-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"