VIDEO/ “Mos jam i keq në shtrat?”, tallja epike e të fejuarës së Zhorzhinjos bën xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 6, 2024 | 21:32

VIDEO/ “Mos jam i keq në shtrat?”, tallja epike e të fejuarës së Zhorzhinjos bën xhiron e rrjetit

Një video e postuar nga Ket Harding, e fejuara e yllit të Arsenalit dhe Italisë, Zhorzhinjo, është bërë virale në rrjetet sociale, pasi modelja tallej me partnerin e saj.

fgfdfgddgfgfdgfdgfdfgd

Video u regjistrua nga vetë Ket, e cila i thoshte Zhorzhinjos se nuk mund të ishin më bashkë.

“Pse, mos nuk jam tërheqës? A nuk jam i këndshëm? A jam i mërzitshëm?”, pyeti me radhë Zhorzhinjo partneren e tij e cila i tha se nuk ishte kjo arsyeja. “Mos jam i keq në shtrat?”, pyeti më pas duke qeshur Zhorzhinjo, duke marrë edhe në këtë rast një përgjigje mohuese nga e fejuara e tij.

“Ti thjesht ke shumë para. Je shumë i pasur”, u përgjigj ajo duke qeshur, si për të treguar se po tallej në këtë video.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"