VIDEO/ Momente tensioni në Vllaznia-Bylis, Zguro përplaset me stolin e shkodranëve në fundin e pjesës së parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 3, 2023 | 21:21

VIDEO/ Momente tensioni në Vllaznia-Bylis, Zguro përplaset me stolin e shkodranëve në fundin e pjesës së parë

Vllaznia dhe Bylisi po ndeshen me njëra-tjetrën për një vend në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë.

bandicam 2023-02-03 13-47-44-614

Pjesa e parë e takimit u mbyll në një barazim pa gola, por duket se pati tension pas rënies së bilbilit.

Mbrojtësi i ballshiotëve, Vangjel Zguro, pati një përplasje me stolin e shkodranëve. U desh ndërhyrja e lojtarëve të tjerë për të qetësuar situatën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"