VIDEO/ Momente tensioni në fundin e ndeshjes së Kategorisë së Parë, lojtarët kapen ashpër me njëri-tjetrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 29, 2022 | 16:41

VIDEO/ Momente tensioni në fundin e ndeshjes së Kategorisë së Parë, lojtarët kapen ashpër me njëri-tjetrin

Momente tensioni ndodhën në fundin e takimit Besëlidhja-Burreli, ku lojtarët e të dyja skuadrave u kapën ashpër me njëri-tjetrin.

beselidhja burreli

Me anë të disa pamjeve të siguruara nga “Panorama Sport”, shihet se si lojtarët u përplasën me njëri-tjetrin dhe më pas shpërtheu tensioni.

U desh ndërhyrja e disa lojtarëve të tjerë dhe nga stafi për të qetësuar disi situatën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"