VIDEO/ Momente paniku në Kategorinë e Parë, lojtari bie pa ndjenja në fushë pas përplasjes me shokun e skuadrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 6, 2023 | 14:21

VIDEO/ Momente paniku në Kategorinë e Parë, lojtari bie pa ndjenja në fushë pas përplasjes me shokun e skuadrës

Momente paniku pushtuan sfidën mes Tomorit dhe Burrelit, e vlefshme për javën e 10-të të Kategorisë së Parë.

MixCollage-06-Nov-2023-02-20-PM-8864

Pas një përplasje kokë më kokë mes dy lojtarëve të Burrelit, Florenc Ferruku bie pa ndjenja në fushën e lojës në minutën e 20’ të takimit.

U desh ndërhyrja e të dyja stafeve mjekësore për të përmendur futbollistin, i cili më pas u shoqëerua me ambulancë drejt spitalit rajonal.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"