VIDEO/ Moment qesharak mes dy ish-futbollistëve, Bekam dhe Henri grinden me njëri-tjetrin për…patatina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 9, 2023 | 20:50

VIDEO/ Moment qesharak mes dy ish-futbollistëve, Bekam dhe Henri grinden me njëri-tjetrin për…patatina

Dy ish-futbollistët Tierri Henri dhe David Bekam ndodheshin të martën në “San Siro” për të ndjekur nga afër ndeshjen Milan-PSG.

Henry-1024x576

Në një video që u shfaq në rrjetet sociale dhe u bë shumë shpejt virale, ata shihen pranë njëri-tjetrit duke u grindur. Bekam mbante në dorë një pako me patatina dhe në një moment fut dorën në paketim për të marrë ndonjë, por e kupton që është bosh. 

“Seriozisht? I ke ngrënë të gjitha patatinat?”, duket se i thotë anglezi francezit me një vështrim akuzues. Ish-lojtari i Arsenalit dhe Barcelonës ndërkohë tregoi indiferencë totale.

Por e gjithë skena nga fillimi në fund gjithçka ishte e përgatitur pasi bëhej fjalë në fakt për një reklamë për markën e patatinave.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"