VIDEO/ Mirlind Daku në superformë para Europianit, sulmuesi i Kombëtares kuqezi shënon një tjetër gol në Rusi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 19, 2024 | 22:21

VIDEO/ Mirlind Daku në superformë para Europianit, sulmuesi i Kombëtares kuqezi shënon një tjetër gol në Rusi

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Mirlind Daku ka gjetur një tjetër gol në Rusi.

Daku

Ai ka shënuar golin e vetëm për skuadrën e tij në humbjen 3-1 kundër Spartak Moskos. (VIDEO)

Aktualisht skuadra e tij, Rubin Kazan ndodhet në vendin e 7-te me 41 pikë.

Vetëm gjatë vitit 2024 ai ka shënuar 5 gola. Daku është duke treguar një formë të mirë dhe do ti provojë trajnerit Silvinjo që është gati për Europianin.

PANORAMASPORT.AL 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"