VIDEO/ Mesi bëhet viral në rrjet, shikoni rastin e pabesueshëm që argjentinasi humb në ndeshjen e fundit me PSG-në

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2023 | 11:45

VIDEO/ Mesi bëhet viral në rrjet, shikoni rastin e pabesueshëm që argjentinasi humb në ndeshjen e fundit me PSG-në

Leo Mesi luajti ndeshjen e tij të fundit me PSG-në kundër Klermontit dhe tashmë është gati për një skuadër të re.

mesi1

Gjithsesi ndeshja e tij e fundit me kampionët e Francës është për t’u harruar nga argjentinasi, i cili përveç se pa skuadrën e tij të mundeshe, gjithashtu humbi një rast flagrant për t’i dhënë epërsinë parizienëve.

Në minutën e 54’, Mesi u shërbye nga Mbape dhe i vetëm me portierin bëri një gjuajtje për t’u harruar, duke e çuar shumë mbi kuadrat topin.

Për këtë gjë ai u sulmua shumë në rrjet, me komentet që ishin kundër kampionit të Botës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"