VIDEO/ Mbape kopjon gjestin e turpshëm të “Dibu” Martinez, shikoni pamjet që kanë “pushtuar” rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2023 | 15:40

VIDEO/ Mbape kopjon gjestin e turpshëm të “Dibu” Martinez, shikoni pamjet që kanë “pushtuar” rrjetin

Sulmuesi i PSG-së Kilian Mbape është bërë protagonist i ditës së djeshme falë një video që po qarkullon në rrjet. 
Collage Maker-23-Jan-2023-03.33-PMTeksa po largohej nga kampi stërvitor i klubit, francezi ka imituar gjestin e turpshëm që bëri portieri i Argjentinës, Emiliano “Dibu” Martinez.

Pamjet janë filmuar nga një kamera amatore por menjëherë janë bërë virale në rrjet.

Rikujtojmë se Martinez e vendosi “Dorezën e Artë” në zonën gjenitale,  pasi u shpall portieri më i mirë i Kupës së Botës “Katar 2022”.

Ky gjest u kritikua dhe komentua shumë nga të gjithë njerëzit në botën e futbollit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"