VIDEO/ Lojtarët e Partizanit nuk përmbahen, i ndërpresin intervistën Kolelës: Kush s’kërcen është… mi bashkie

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 18:29

VIDEO/ Lojtarët e Partizanit nuk përmbahen, i ndërpresin intervistën Kolelës: Kush s’kërcen është… mi bashkie

Partizani u shpall kampion për herë të 17-të në Superiore, pas triumfit 2-0 ndaj Teutës.

bandicam 2023-05-29 18-25-01-370

Një moment i veçantë ndodhi gjatë intervistës së trajnerit Kolela, i cili u ndërpre nga lojtarët e “demave” duke e lagur me ujë.

Ata gjithashtu filluan të kërcenin dhe të këndonin: “Kampeones, Kampeones” dhe gjithashtu “Kush s’kërcen është mi bashkie”, duke provokuar rivalët e Tiranës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"