VIDEO/ Kualifikimi në finalen e Kupës, shihni festën e lojtarëve të Kukësit me trajnerin dhe tifozët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 24, 2024 | 22:13

VIDEO/ Kualifikimi në finalen e Kupës, shihni festën e lojtarëve të Kukësit me trajnerin dhe tifozët

Kukësi ka arritur të kualifikohet në finalen e Kupës së Shqipërisë për herë të 5-të në historinë e klubit.

gdhh

Një kualifikim i jashtëzakonshëm për verilindorët të cilët kanë rënë nga kategoria, por do të luftojnë të marrin në fund këtë trofe. 

Pavarësisht se sot fitoi Tirana me shifrat minimale 1-0, në fund festa shkoi për verilindorët.

Pas vërshëllimës së trefishtë të Jorgjit, lojtarët e Kukësit së bashku me trajneri Devolli dhe stafin u futën në fushë për të festuar. (VIDEO) (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"