VIDEO/ Kërcim në prehër gjatë ndeshjes së bejsbollit, një tifoze pushton rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 14, 2023 | 11:44

VIDEO/ Kërcim në prehër gjatë ndeshjes së bejsbollit, një tifoze pushton rrjetin

Një skenë shumë e veçantë ka tërhequr vëmendjen këtë fundjavë në ndeshjen mes Filadelfias dhe Torontos në kampionatin e bejsbollit në SHBA. Jo ndonjë gjuajtje apo kapje në fushë, por një kërcim sensual në tribuna.

dfsdfsfdsdfsdfsdf

Një tifoze, e identifikuar më vonë si Adrien Fabi, është filmuar teksa po i bënte një kërcim në prehër shoqes me të cilën po ndiqte sfidën.

ssssssss

asddsddadassda - Copy

Pamjet janë shpërndarë me shpejtësi dhe 23-vjeçarja ka marrë shumë famë në SHBA, teksa fillimisht u mendua se ajo po bënte këtë shfaqje për një mashkull.

“Të gjithë më ndjekin pasi mendojnë se po joshja një mashkull, por ishte vetëm shoqja ime e ngushtë”, shkruante Adriene në një postim në rrjetet sociale.


View this post on Instagram

A post shared by Hot mess (@adriennefabii)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"