VIDEO/ Këngë dhe flamuj, tifozët shqiptarë ndezin atmosferën në Varshavë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 27, 2023 | 20:30

VIDEO/ Këngë dhe flamuj, tifozët shqiptarë ndezin atmosferën në Varshavë

Në orën 20:45 do të startojë ndeshja Poloni-Shqipëri e vlefshme për kualifkueset e Euro 2024. ttr-1

Teksa na ndajnë pak minuta nga starti i ndeshjes, tifozët shqiptarë kanë ndezur atmosferën në Varshavë. Ata kanë nisur të këndojnë dhe të valëvitin flamujt kuq dhe zi.

Shqipëria synon që të marrë një rezultat pozitiv, për të kërkuar më pas një biletë që të dërgon në Euro 2024.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"