VIDEO/ “Ka ardhur koha t’i jap lamtumirën futbollit”, Milani nderon Ibrën me ceremoni speciale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2023 | 23:35

VIDEO/ “Ka ardhur koha t’i jap lamtumirën futbollit”, Milani nderon Ibrën me ceremoni speciale

Milani organizoi një ceremoni special në fundin e ndeshjes me Veronën, për të nderuar legjendën Zllatan Ibrahimoviç që i dha lamtumirën futbollit të luajtur.

Ibraaaass

Gjatë fjalimit të tij emocionues përpara shokëve të skuadrës dhe tifozëve kuqezinj, portugezi bëri me dije se ka ardhur koha që të varë këpucët në gozhdë, duke i dhënë lamtumirën futbollit. Këtë deklaratë Ibra e bëri mes lotëve. Një momement me të vërtetë emocionues. Për më tepër shikoni pamjet:  

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"