VIDEO/ Jo vetëm rrugët e qytetit, edhe stadiumi i Lezhës përmbytet nga reshjet e dendura të shiut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 19, 2023 | 12:06

VIDEO/ Jo vetëm rrugët e qytetit, edhe stadiumi i Lezhës përmbytet nga reshjet e dendura të shiut

Duket se reshjet e shumta të shiut kanë përmbytur jo vetëm rrugët e qytetit të Lezhës, por edhe stadiumin.

4654655

Me anë të disa pamjeve të mundësuara nga “Panorama Sport”, shikohet se si stadiumi i Besëlidhjes është tërësisht i përmbytur nga shiu.

Ditën e djeshme, po në këtë stadium u luajt miqësorja mes Besëlidhjes dhe Veleçikut, e cila u mbyll në barazim, por që u bë shumë e vështirë për tu luajtur nga terreni i keq i shkaktuar nga reshjet.

 PRENG GJIKOLA – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"