VIDEO/ Jo vetëm gjyqtarët, Bylisi denoncon me pamje filmike kur tifozët e Tiranës godasin edhe lojtarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 21:50

VIDEO/ Jo vetëm gjyqtarët, Bylisi denoncon me pamje filmike kur tifozët e Tiranës godasin edhe lojtarët

Sfida mes Tiranës dhe Bylisit u mbyll mes kaosit të tifozëve, të cilët hynë në fushë dhe tentuan që të dhunonin arbitrat.

Collage Maker-26-May-2023-08-37-AM-2996

Por duket se gjyqtarët nuk ishin viktimat e vetme të këtij kaosi, pasi duket se janë përfshirë dhe lojtarët.

Bylisi ka postuar një video në rrjetet sociale, duke treguar momentin kur tifozët e Tiranës hynë në fushë dhe sulmojnë futbollistin Loran.

“Dhuna barbare e tifozëve të Tiranës, që godasin kë t’u dalë përpara! Këtu nuk flitet për futboll!”, shkruan Bylis në faqen e saj online.


View this post on Instagram

A post shared by FK BYLIS (@bylisal)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FK BYLIS (@bylisal)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"