VIDEO/ Ish-basketbollistja e Tiranës i vë “flakën” rrjetit, poston video duke kënduar dhe zbulon… gjoksin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 14, 2023 | 21:36

VIDEO/ Ish-basketbollistja e Tiranës i vë “flakën” rrjetit, poston video duke kënduar dhe zbulon… gjoksin

Ish-basketbollistja e Tiranës, Flamurtarit, Vllaznisë dhe kombëtares serbe herë pas here i vë “flakën” rrjetit me fotot e videot e saja provokuese. Ish-basketbollistja Milica Dabovic, e cila prej disa vitesh është  shënjestër e komenteve negative në rrjetet sociale, muajt e fundit është “në mëshirën e ndjekësve” në rrjetet sociale.

milica

Kritikat fillestare për hapjen e saj të një llogarie në platformën e të rriturve Onlyfans janë zëvendësuar nga lavdërimet për guximin në ekspozimin e saj, por kjo duket se ka marrë fund tani.

Shkak për këtë është bërë postimi i saj i fundit në rrjetet sociale, ku shihet e ulur në krevat me pantollona të shkurtra  dhe një bluzë. Milica këndon dhe në të njëjtën kohë heq këmishën dhe zbulon gjoksin e saj.

“Sa na kushton të mos e shikojmë këtë?” pyeti një  komentues në platformën “X”, duke aluduar për abonimin që kërkohet nga Onlyfans për të parë përmbajtjen, vetëm që të tjerët të ndjekin me vëzhgime të ngjashme dhe akoma më të këqija në lidhje me “fitimet e humbura”.

Shikoni videon që ka shkaktuar “kaos” te  ndjekësit:

 

;

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"