VIDEO/ I pëlqen tenisi dhe atletika, modelja e “Playboy” filmohet topless në tren

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2023 | 12:01

VIDEO/ I pëlqen tenisi dhe atletika, modelja e “Playboy” filmohet topless në tren

Modelja ukrainase e “Playboy”, Nadia Rusu, është gjithmonë në vëmendje në “Tiktok” për shkak të postimeve të saj provokuese.

Collage Maker-22-May-2023-11-59-AM-873

Së fundmi, bukuroshja 27-vjeçare ka postuar një video ku shfaqet në tren nudo, e shtrirë në krevatin e klasit të parë.

Nadia gjithashtu është shumë e angazhuar me sportet dhe këtë e ka treguar në postimet e saj. Sportet e saj të parapëlqyera janë tenisi dhe atletika.

@nadin__69# Fake Body #♬ Reason – XO TEAM

300full

1

2

3

b6cb2cfcf3919666b8da0bedeb41cf6f

5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"