VIDEO/ I fiksuar pas por*ostares së njohur, ylli i ri i Barçës kapet mat. “Provat” pushtojnë rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 16, 2024 | 22:16

VIDEO/ I fiksuar pas por*ostares së njohur, ylli i ri i Barçës kapet mat. “Provat” pushtojnë rrjetin

Pau Kubarsi është një nga yjet e rinj që po shkëlqejnë me skuadrën e Barcelonës. Por duket se djaloshi 17-vjeçar nuk është i fiksuar vetëm pas futbollit. Me sa duket, ai është një fans i zjarrtë edhe i aktores së njohur të filmave pornografikë, Lana Rhoades.

dsadsadasdasdasadsdsdasadsdasdsa

Ndjekësit në rrjete sociale kanë zbuluar se në çdo postim të aktores së njohur të filmave me pullë të kuqe, ka një “like” nga djaloshi i cili në janar mbushi 17-vjeç.

Fotot dhe videot e pëlqimeve të tij janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale mes tifozëve të cilët e kanë kthyer spanjollin në objekt talljesh.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"