VIDEO/ I dëshpëruar dhe zhgënjyer, mos e humbisni reagimin epik të Leaos pas golit të tretë të Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 18, 2023 | 18:37

VIDEO/ I dëshpëruar dhe zhgënjyer, mos e humbisni reagimin epik të Leaos pas golit të tretë të Interit

Interi mposhti me rezultatin e thellë 5-1 Milanin në derbin e Madoninës. Një ndeshje e dominuar totalisht nga zikaltërit dhe një paraqitje tepër e dobët nga kuqezinjtë.Collage Maker-18-Sep-2023-10-37-AM-7924

Por ai që e ka përjetuar më keq këtë humbje duket se është Rafael Leao. Sulmuesi portugez i ka shpërthyer pas golit të tretë të shënuar nga Mikhitarian.

Ai duket shumë i zhgënjyer dhe i dëshpëruar, teksa fillon të bëjë gjeste dhe veprime në fushë. Ky moment tashmë është bërë viral në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"