VIDEO/ Humbja në finalen e tretë, LeBron Xhejms gjakos arbitrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2023 | 13:36

VIDEO/ Humbja në finalen e tretë, LeBron Xhejms gjakos arbitrin

Los Anxhelos Lejkërs mori një tjetër humbje në finalen e tretë të Konferencës së Perëndimit përballë Denver Nagets me këtë të fundit që kryeson 0-3 dhe me një fitore tjetër shkon në finalen e madhe të NBA.

lebron

Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur për yllin e Lejkërsave, LeBron Xhejms, i cili ka përplasur gjatë ndeshjes arbitrin duke e gjakosur atë në buzë.

Gjyqtari veteran Foster e kaloi lehtë këtë gjë, teksa nuk nguroi as të bënte shaka me Xhejmsin duke i thënë se ka dashur prej kohës që t’ia bënte këtë gjë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"