VIDEO/ Guardiola shuan shpresat e tifozëve blaugrana: Nuk do të kthehem tek Barcelona, ajo derë është e mbyllur për mua

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2024 | 12:57

VIDEO/ Guardiola shuan shpresat e tifozëve blaugrana: Nuk do të kthehem tek Barcelona, ajo derë është e mbyllur për mua

Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola ndodhej në klubin e Golfit Emporda për ‘Legends Trophy’, turneun e golfit që luhet nga ish-futbollistë dhe sponsorizohet nga ai vetë. Ai iu përgjigj disa pyetjeve të gazetarëve që ndodheshin aty.

guardiola

A është e mbyllur dera e Barçës për të ardhmen?

‘Po, ajo është e mbyllur. Ne jemi rritur tani.”

Krahasimi mes tij dhe Çavi Hernandez- “Pyesni veten, jeni ju që i bëni këto krahasime. Unë nuk i kam bërë”.

Hansi Flik- “I uroj më të mirën. Ndihmojeni dhe jepini kohë. Ai do të duhet të përshtatet me stilin e lojtarëve që ka”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"