VIDEO/ “Grinvud vd*s”, tifozët e Osasunës e kthejnë në makth debutimin e sulmuesit anglez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 21:46

VIDEO/ “Grinvud vd*s”, tifozët e Osasunës e kthejnë në makth debutimin e sulmuesit anglez

Kthimi i Mejson Grinvud në fushë dhe debutimi me Getafen nuk shkoi si duhet për shkak të koreve nga tifozët e Osasunas.

Collage Maker-17-Sep-2023-09-43-PM-8890

Në minutën e 77-të teksa ai hyri në fushë, tifozët shpërthyen ndaj tij: “Grinvud vdis”.

 

Kujtojmë që 21-vjeçari u transferua në La Liga pas një eksperience te Mançester Junajtid, klub me të cilin ndërpreu bashkëpunimin për shkak të akuzave për përdhunim nga e dashura e tij.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"