VIDEO/ Goli i vitit kundër Partizanit, tifozët e “demave” duartrokasin Fernandon e Egnatias

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 18, 2023 | 23:02

VIDEO/ Goli i vitit kundër Partizanit, tifozët e “demave” duartrokasin Fernandon e Egnatias

Fernando i dha baraspeshën Egnatias në sfidën kundër Partizanit me një supergol të realizuar në minutën e 23’.

fernando

Kjo bëri që shokët e tij të skuadrës të vendosnin duart në kokë, ndërsa disa të tjerë iu përulën.

Gjithashtu ishin dhe tifozët e Partizanit të pranishëm në “Arenën e Demave” të cilët e duartrokitën perlën e realizuar nga braziliani i Egnatias.

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"