VIDEO/ Gol i anuluar dhe pretendime për penallti, Ronaldo shpërthen ndaj arbitrit: Të kanë paguar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 10:10

VIDEO/ Gol i anuluar dhe pretendime për penallti, Ronaldo shpërthen ndaj arbitrit: Të kanë paguar

Al Nasr u mposht 3-0 me Al Hilal në kampionat, me këtë të fundit që filloi të marrë arratinë në krye të renditjes.

MixCollage-02-Dec-2023-10-08-AM-8441

Gjithsesi kjo sfidë nuk u kalua pa kontestime, me Kristiano Ronaldon që shpërtheu keq ndaj arbitrit.

Portugezit iu anulua një gol me VAR dhe gjithashtu pati pretendime dhe disa herë për penallti.

Kjo gjë bëri që Ronaldo t’i bënte disa herë me shenja gjyqtarit të sfidës se ai ishte paguar që Al-Nasr të humbte sfidën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"