VIDEO/ Fusha e dënuar, shikoni nga e ndjekin tifozët ndeshjen Egnatia-Dinamo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 1, 2024 | 13:47

VIDEO/ Fusha e dënuar, shikoni nga e ndjekin tifozët ndeshjen Egnatia-Dinamo

Egnatia dhe Dinamo përballen me njëra-tjetrën në Rrogozhinë për sfidën e javës së 26-të të Superiore, me “Arena Egantia” që nuk ka tifozë për shkak të dënimit që klubi rrogozhinas mori nga Disiplina.

MixCollage-01-Mar-2024-01-46-PM-857

Gjithsesi kjo nuk i ka ndaluar tifozët të mos e ndjekin live skuadrën e tyre të zemrës, të cilët kanë gjetur një tjetër mënyrë për të parë sfidën.

Ata shfaqen në tarracat e pallateve që ndodhen ngjitur stadiumit, duke marrë dhe flamuj për të mbështetur Egnatian.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"