VIDEO/ Format bombastike, një police “tërbon” tifozët në stadium

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 28, 2023 | 23:09

VIDEO/ Format bombastike, një police “tërbon” tifozët në stadium

Aleksa Narvaez është emri i polices kolumbiane, që “tërboi” tifozët me format e saj bombastike, teksa ishte duke kryer detyrën gjatë një ndeshje kampionati në Kolumbi.  

-800-0-1695931020xscreenshot-2023-09-28-at-95641-pm-476

Format e trupit të saj janë padyshim impresionuese, aq sa është quajtur si një nga policet më seksi në botë. E si për të shtuar më shumë zjarrin, mendon po vetë Alexks që zgjedh veshje të ngushta në mënyrë që të tregojë më tepër format e saj. 

maxresdefault-1

Alexa po merr të gjithë vëmendjen në fushën e futbollit, megjithëse detyra e saj është të vendos rendin dhe qetësinë në ndeshjet e America Cali. Në fakt, nuk duket të ketë një punë të vështirë shumë pasi tifozët në shumtën e rasteve qëndrojnë të ulur dhe duke e shikuar në qetësi… ndeshjen. Për më tepër shikoni pamjet:  

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

View this post on Instagram

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"