VIDEO/ Finalja e Kupës së Shqipërisë, ja sa tifozë ka të pranishëm në “Elbasan Arena”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 1, 2023 | 20:57

VIDEO/ Finalja e Kupës së Shqipërisë, ja sa tifozë ka të pranishëm në “Elbasan Arena”

Në këtë moment po luhet finalja e Kupës së Shqipërisë mes Tiranës dhe Egnatias.WhatsApp Image 2023-06-01 at 20.51.46

Koha e rregullt ka përfunduar teksa tashmë priten të nisin minutat shtesë.

“Panorama Sport” ka arritur të sigurojë pamje të tribunave në stadiumin “Elbasan Arena”.

Edhe pse është një finale me dy ekipe që kanë tifozeri të madhe vihet re që stadiumi është pothuajse i boshatisur.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"