Video epike që po bën xhiron e rrjetit/ Alegri shfaqet i tërbuar, trajneri i Juventusit hedh xhaketën dhe bërtet drejt tribunës: Ku është Roki?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2024 | 23:20

Video epike që po bën xhiron e rrjetit/ Alegri shfaqet i tërbuar, trajneri i Juventusit hedh xhaketën dhe bërtet drejt tribunës: Ku është Roki?

Një video epike e trajnerit Masimilaino Alegrit është duke bërë xhiron e rrjetit. Trajneri i Juventusit u përjashtua nga loja në fundin e ndeshjes mes Atalantës dhe Juventusit, për protesta flagrante kundër gjyqtarit Fabio Mareska. 

6645249667152

Edhe pse skuadra e tij ishte duke fituar me rezultatin 0-1, minutat e fundit ishin vërtet të zjarrta, duke sjellë shpërthimin e Alegrit, i cili nuk u përmbajt, hoqi xhaketën dhe kravatën i hodhi në tokë dhe bërtiti duke u kthyer nga tribuna qëndroren:  

“Ku është Roki”, i cili është dhe shefi që cakton arbitrat. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"