VIDEO/ Epike nga Anglia, futbollistët e festojnë golin me puthje në buzë 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2024 | 21:36

VIDEO/ Epike nga Anglia, futbollistët e festojnë golin me puthje në buzë 

Një festë epike “alla Skolls-Neivill” u ripërsërit gjatë një ndeshjeje të kategorisë së pestë në futbollin anglez.  

-640-0-1708803061xmccallum-quigley-307

Dy lojtarë të Eastleigh, në divizionin e pestë të Anglisë, janë puthur në buzë gjatë festimeve të golave të ekipit të tyre. Pamjet janë bërë menjëherë virale… 

GGa0yZraoAAUBH8

Vlen të theksohet fakti se në vitin 2010, Geri Neivill dhe Pol Skolls u puthën në buzë, pasi shënuan një gol gjatë një derbi kundër Mançester Sitit. 

PANORAMASPORT.AL
 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"