VIDEO EKSKLUZIVE/ Pamje të reja nga sherri në derbi, ja momenti kur plas grushti midis lojtareve të Partizanit dhe Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 20, 2023 | 18:45

VIDEO EKSKLUZIVE/ Pamje të reja nga sherri në derbi, ja momenti kur plas grushti midis lojtareve të Partizanit dhe Tiranës

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në përfundim të gjysmëfinales së basketbollit për femra midis Partizanit dhe Tiranës, ku lojtaret e të dyja skuadrave u kapën me duar me njëra-tjetrën.

Collage Maker-20-Apr-2023-09-35-AM-4342 (1)

Një sherr që në fillim u bënë protagoniste Antoniette Bannister e Partizanit dhe Ebi Dishnica e Tiranës, nxiti dhe lojtaret e tjera që të bëheshin pjesë e kësaj përleshjeje.

Me anë të pamjeve të siguruara nga “Panorama Sport”, shikohet momenti se si nisi e gjithë ngjarja, që më pas agravoi të dyja ekipet.

LEXO EDHE: EKSKLUZIVE/ Skandal në basketboll! Kërcet grushti në derbin e femrave në kryeqytet, Partizani-Tirana përfundon me skena dhune

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"