VIDEO EKSKLUZIVE/ Degjeneron kampionati U-21, shikoni dhunën pas ndeshjes Erzeni-Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 17, 2024 | 0:03

VIDEO EKSKLUZIVE/ Degjeneron kampionati U-21, shikoni dhunën pas ndeshjes Erzeni-Partizani

Degjeneron në dhunë mes lojtarëve ndeshja e kampionatin U-21 mes Erzenit dhe Partizanit, e luajtur sot në stadiumin “Tofik Jashari” të Shijakut.

bandicam 2024-04-16 16-06-00-687

Ndeshj u mbyll 2-2, ndërsa pas përfundimit të lojës, plasën grushtet mes lojtarëve. “Panorama Sport” ju sjell pamjet ekskluzive.

SHIKONI VIDEON

SHIKONI VIDEON

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"